Микроудобрение РОСТОК Зерновой

Микроудобрение РОСТОК Зерновой

Модель: РОСТОК Зерновий
Наличие:
В наличии
Цена: 90.00ГРН Без НДС: 90.00ГРН
Описание

Микроудобрение РОСТОК Зерновой

І Н С Т Р У К Ц І Я

по використанню комплексного добрива
на основі комплексоутворюючої кислоти (ЕДТА)

«РОСТОК» Зерновий

         Форма: рідина.
         Призначення: - передпосівна обробка насіння; 
                                    - позакореневе підживлення рослин. 
         Склад: макро- и мікроелементи, гумінові речовини- 5г\л, амінокислоти- 0,4%, карбонові кислоти, прилипач.
Мікродобриво Склад мікродобрива, г/л
N MgO 3 Fe Mn B Zn Cu Mo
«РОСТОК» Зерновий 80 51 37 3,6 12 2 2 9 0,05

Спосіб використання і норми витрат:

Передпосівна обробка насіння: або (замочування) проводиться в 10-30% водному розчині мікродобрив тривалістю до 4 годин (в залежності від культури). Приготовлений розчин можна використовувати кілька разів протягом 24 годин. Після обробки насіння висушують до сипучого стану або відразу висівають.

Позакореневе підживлення: за цього способу внесення елементи живлення з добрив засвоюються рослинами на 95-100%. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л/га.

Культура Фаза розвитку Норма внесення, л/га
1 Зернові Передпосівна обробка насіння 3
Кущення 2-3
Вихід в трубку 2-3
Колосіння 2-3
2 Кукурудза 6-8 листків 2
3 Гречка Передпосівна обробка насіння 3
Початок бутонізації 2-3
4 Сорго Передпосівна обробка насіння 3
3-4 листки 2-3
Кущення 2-3
Викидання волоті 2-3

Значення мікродобрива «РОСТОК» Зерновий: добриво має універсальний склад, який відповідає біологічним потребам зернових культур.Урожайність і якість зернових культур значною мірою залежать від забезпечення рослин макро- і мікроелементами живлення впродовж всієї вегетації. Найважливішими мікроелементами для цих культур є мідь, марганець, залізо, цинк та ін.

Магній (Mg) входить до складу хлорофілу та активує фотосинтетичну діяльність, процес дихання, забезпечує включення азоту в синтез білків, забезпечує транспортування фосфору по рослині.

Сірка (S) є складовою білків і відіграє важливу роль у білковому обміні рослин, входить до складу ферментів, підвищує вміст хлорофілу та покращує фосфорне живлення, підвищує ефективність використання амідного азоту. У разі її дефіциту, як і за нестачі азоту, руйнується хлорофіл, збільшується загроза ураження рослин грибковими захворюваннями.

Марганець (Мn) впливає на проходження процесів фотосинтезу, дихання, синтезу білків, вуглеводів та азотного обміну; поліпшує використання рослинами як нітратного, так і амонійного азоту; сприяє синтезу цукрів у листках озимої пшениці, забезпечуючи вищу морозостійкість і зимостійкість, підвищує врожайність. Найбільше засвоюється марганець між фазами кущіння і колосіння.

Бор (B) відіграє важливу функцію у синтезі вуглеводів, їх перетворенні і транспортуванні, а також в окислювально-відновлювальних процесах, білковому і нуклеїновому обміні, синтезі стимуляторів росту, зумовлює активність ферментів, покращує осмотичні процеси; сприяє синтезу хлорофілу та асиміляції СО2; підвищує посухостійкість і солестійкість рослин.

Залізо (Fe) відіграє важливу роль в окислювально-відновлювальних реакціях як компонент ферментів, забезпечує синтез хлорофілу. Нестача заліза призводить до зменшення інтенсивності фотосинтезу, на молодих рослинах з'являється хлороз. Має велике значення для проходження процесів дихання. Характеризується фунгіцидними властивостями. Перешкоджає засвоєнню заліза висока вологість ґрунту.

Цинк (Zn) бере участь у багатьох фізіологічних процесах, що відбуваються в рослині, зокрема у фотосинтезі, синтезі амінокислот, хлорофілу, органічних кислот, вітамінів тощо, в окислювально-відновлювальних процесах, обміні вуглеводів, ліпідів, фосфору, сірки. За рахунок стабілізації дихання при зміні температурних умов цей мікроелемент підвищує жаростійкість, посухостійкість та морозостійкість рослин, вміст білку, стійкість до ураження хворобами. Перешкоджають засвоєнню цинку високі норми азоту, фосфору та вапна і низька температура ґрунту.

Мідь (Сu) позитивно впливає на фотосинтез та синтез білка, формування генеративних органів, стійкість до грибкових та бактеріальних хвороб, збільшує стійкість до вилягання, підвищує посухостійкість, жаростійкість та зимостійкість рослин; сприяє кращому засвоєнню азоту. Нестача міді зумовлюється високими нормами мінеральних добрив, вапнуванням ґрунтів, високими температурами ґрунту та повітря.

Молібден (Мо) бере участь у синтезі амінокислот і білків, регулює процес трансформації азоту в рослині, активізує проходження окислювально-відновлювальних процесів у рослинах, бере участь у вуглеводному обміні та в обміні фосфорних сполук, синтезі хлорофілу. Підвищує вміст білку в зерні. Особливо ефективним є застосування молібдену на кислих ґрунтах. Він сприяє засвоєнню азоту і фосфору, поліпшує живлення рослин кальцієм, покращує засвоєння заліза.

Застосування мікродобрива «РОСТОК» Зерновий сприяє:

  • підвищенню життєздатності насіння;
  • стимулюванню росту та розвитку рослин;
  • посиленню стійкості рослин до хвороб;
  • підвищенню зимостійкості та морозостійкості рослин;
  • зростанню продуктивної кущистості;
  • покращенню якості зерна (вмісту білка і клейковини, натури та ін.);
  • формуванню насіння з більш високими посівними властивостями;
  • збільшенню урожайності культур до 25 %.

Загальні рекомендації: доцільним є приготування бакових сумішей з ЗЗР та карбамідом (за необхідності) . Позакореневе підживлення рослин краще всього виконувати до 12-ї години дня або після 17-ї години вечора у фази росту та розвитку культур, які є найбільш чутливими до забезпечення їх мікроелементами. Для зернових культур це період між фазами кущення та колосіння. Не рекомендується проводити обробку вдень при пекучому сонці або вітряній погоді. Вечірня або ранкова роса на ефективність підживлення не впливає! Температура води для приготування робочого розчину має бути максимально наближена до температури довкілля (не рекомендується виконувати обробку холодною водою, набраною безпосередньо з колодязя або свердловини, оскільки є ймовірність виникнення стресу у рослин, який сприяє розвитку хвороб, припиненню росту рослин і їх загибелі).

Заходи безпеки: препарат нетоксичний для людей та бджіл, неалергенний, екологічно безпечний, за класифікацією відноситься до 4 групи представленою мало небезпечними речовинами. Під час роботи з препаратом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки.

Тара: 10 л.

Зберігання: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від +5оС до +40оС. Термін зберігання – 2 роки.

Отзывы (0)

Написать отзывВнимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо