Микроудобрение РОСТОК Цинк

Микроудобрение РОСТОК Цинк

Модель: РОСТОК Цинк
Наличие:
В наличии
Цена: 92.00ГРН Без НДС: 92.00ГРН
Описание

Микроудобрение РОСТОК Цинк

І Н С Т Р У К Ц І Я

по використанню мікродобрива
на основі комплексоутворюючої кислоти (ЕДТА)

«РОСТОК» Цинк

Форма: рідина.
       Призначення: позакореневе підживлення рослин;
       Склад: елемент на основі хелата ЕДТА, прилипач.

Добриво Вміст цинку (Zn), г/л
«РОСТОК» Цинк 100

Спосіб використання і норми витрат:

Позакореневе підживлення: за цього способу внесення елементи живлення з добрив засвоюються рослинами на 95-100%. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л/га.

Культура Фаза розвитку Норма внесення, л/га
1 Зернові Колосіння 1-3
2 Бобові 6-8 листків 1-2
3 Цибулеві Інтенсивне наростання листків 1
4 Капустяні Початок плодоутворення 1
5 Кукурудза 6-8 листків 1-2
Через 10-14 діб
6 Виноград та плодово-ягідні Перед цвітінням 1-2
7 Томат Бутонізація 1-2

Значення добрива «РОСТОК» Цинк – використовуються для підвищення врожайності  культур: буряк цукровий, пшениця озима, овес, льон, конюшина, соняшник, кукурудза, бавовник, цитрусові, плодові, деревні та декоративні рослини. Цинк (Zn) бере участь у багатьох фізіологічних процесах, що відбуваються в рослині, зокрема у фотосинтезі, синтезі амінокислот, хлорофілу, органічних кислот, вітамінів тощо. Приймає участь в  окислювально-відновлювальних процесах, обміні вуглеводів, ліпідів, фосфору, сірки. За рахунок стабілізації дихання при змінах температурних умов цей мікроелемент підвищує жаростійкість, посухостійкість та морозостійкість рослин, стійкість їх до ураження хворобами. Перешкоджають засвоєнню цинку високі норми азоту, фосфору та вапна і низька температура ґрунту.

Значення добрива «РОСТОК» Цинк сприяє:

  • підсиленню процесів фотосинтезу та дихання;
  • регулюванню вуглеводного і білкового обміну в рослин;
  • поліпшенню цвітіння і запилення;
  • лікуванню захворювань, зумовлених дефіцитом цинку;
  • підвищенню засухо-, жаро-, морозо- і холодостійкості рослин;
  • підвищенню цукристості винограду, плодових і ягідних культур;
  • підвищенню урожайності культур до 25%.

Загальні рекомендації: доцільним є приготування бакових сумішей з ЗЗР та карбамідом (за необхідності) . Позакореневе підживлення рослин краще всього виконувати до 12-ї години дня або після 17-ї години вечора у фази росту та розвитку культур, які є найбільш чутливими до забезпечення їх мікроелементами. Рекомендується проводити 2 рази з метою профілактики та 4 рази для лікування рослин від фізіологічних захворювань за нестачі цинку. Перша обробка проводиться після появи перших справжніх листків. Наступні – з інтервалом 2-3 тижні. Не рекомендується проводити обробку вдень при пекучому сонці або вітряній погоді. Вечірня або ранкова роса на ефективність підживлення не впливає! Температура води для приготування робочого розчину має бути максимально наближена до температури довкілля (не рекомендується виконувати обробку холодною водою, набраною безпосередньо з колодязя або свердловини, оскільки є ймовірність виникнення стресу у рослин, який сприяє розвитку хвороб, припиненню росту рослин і їх загибелі).

Заходи безпеки: препарат нетоксичний для людей та бджіл, неалергенний, екологічно безпечний, за класифікацією відноситься до 4 групи представленою мало небезпечними речовинами. Під час роботи з препаратом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки.

Тара: 10 л.

Зберігання: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від +5оС до +40оС. Термін зберігання – 2 роки.

Отзывы (0)

Написать отзывВнимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо