G-3KRS2EMYMC

Улучшенный комплекс питания для масличных культур NPKS

Улучшенный комплекс питания для масличных культур NPKS

Модель: NPKS +
Наличие:
В наличии
Цена: 150.00ГРН Без НДС: 150.00ГРН
Описание

Улучшенный комплекс питания для масличных культур NPKS

 

Покращений комплекс для живлення олійних культур - NPKS з вмістом азоту, фосфору, калію, сірки, марганцю та цинку, що сприяє підвищенню врожайності і якісних показників зерна.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

– Позакореневе підживлення польових культур (можливо в суміші з ЗЗР).

Склад, г/л

N

P2O5

K2O

SO3

СаО

Mg

Mn

Zn

100

170

100

100

13

5

30

50

 

 

 

 

 

NPKS - добриво, у формуляції якого використано два типа хелатуючих агентів. Необхідність застосування хелатуючих агентів у рослинництві пов’язана передусім з використанням складних бакових сумішей поживних речовин та інших агрохімікатів під час позакореневого підживлення. У цих випадках мікроелементи доцільно вносити в хелатній формі, щоб максимізувати стабільність розчинів і ефективність підживлень. Хелатні мікродобрива характеризуються високою сумісністю з широким спектром агрохімікатів, чим знижують вартість операцій підживлення, зводячи до мінімуму кількість необхідних застосувань. Хелатуючі агенти будуть утримувати поживні речовини в хелатній легкодоступній формі для рослин.

Цинк є каталізатором багатьох ферментних систем, що використовуються для синтеза білків та обміну вуглеводів. Він бере участь у розвитку хлоропластів. Цинк також відповідає за обмін ауксинів – регуляторів росту рослин – і, отже, є важливим для регулювання основних процесів росту. Низькі рівні цинку в рослинах знижують їх толерантність до хвороб, зокрема, до таких організмів, як Rhizoctonia spp. Високі рівні ґрунтового pH > 7 , 5 призводять до адсорбції цинку оксидами заліза або алюмінію, зменшуючи його доступність. Проблема поширена на дуже вапняних ґрунтах, а на кислих, піщаних ґрунтах з великою кількістю опадів, цинк вимивається.

Магній бере участь в основному процесі росту рослин, а саме в фотосинтезі, тому що магній є життєво важливою складовою рослиного хлорофілу. Таким чином, дефіцит магнію можна легко помітити на листкових пластинках, які втрачають колір між основними жилками. Потреба в магнії для фізіології рослини не така важлива, як потреба в інших поживних речовинах – кальції і сірці – але він відіграє вирішальну роль, і при помітному дефіциті листкове підживлення являється найшвидшим способом вирішення проблеми. Крім того, високий вміст калію та кальцію в ґрунті або надмірне застосування калійних добрив призводить до зменшення доступності магнію, що спричиняє появу дефіциту

Фосфор відіграє надзвичайно важливу роль у процесах обміну енергії в рослинних організмах. При нестачі фосфору порушується обмін енергії і речовин в рослинах. Особливо різко дефіцит фосфору позначається у всіх рослин на формуванні репродуктивних органів. У зернових злаків дефіцит фосфору знижує кущіння та формування плодоносних стебел. Ознаки фосфорного голодування зазвичай проявляються вже на початкових стадіях розвитку рослин, коли вони мають слаборозвинуту кореневу систему і не здатні засвоювати важкорозчинні фосфати ґрунту.

Калій – основна складова, що підвищує якість і стійкість рослин. Відіграє важливу роль в перетворенні енергії; каталізатор синтезу високомолекулярних речовин із більш простих, сприяє синтезу сахарози, крохмалю, жирів та білків, підвищує концентрацію клітинного соку, знижуючи цим випаровування води та підвищує використання ґрунтової вологи і стійкість до посухи.

Сірка бере участь в обміні і транспорті речовин, в загальних процесах іонної рівноваги в клітинах рослин. Входить до складу білків, будучи одним з вихідних продуктів для біосинтезу амінокислот. Дефіцит сірки в харчуванні рослин впливає на метаболізм азоту та в зв'язку з цим – на розвиток всієї рослини. Встановлено, що при нестачі сірки фотосинтез знижується до 40%. Зовнішні ознаки нестачі сірки дуже схожі на ознаки азотного голодування. У сільськогосподарській практиці ця схожість часто призводить до помилок в діагнозі, завищення доз азотних добрив, недобору врожаїв і зниження якості рослинної продукції.

Кальцій бере участь у водному, вуглеводному і азотному обміні, нейтралізує дію органічних кислот, регулює процеси обміну речовин, регулює водний баланс клітини і фізіологічну врівноваженість, необхідний рослині для утворення нуклеїнових кислот, з ним тісно пов'язані фотосинтез і енергетичний обмін. Найважливіша роль кальцію – участь у побудові клітинних мембран і підтримці їх структурної організації, мембранного потенціалу.

Магній входить до складу хлорофілу, бере участь у пересуванні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окислювально-відновних процесів. Більш ніж 300 ферментів активуються магнієм завдяки його специфічному зв'язуванню в комплекси. При нестачі магнію знижується вміст хлорофілу в зелених частинах рослин і розвивається хлороз між жилками листа.

 

У нових, інтенсивних сільськогосподарських технологіях дуже широко застосовуються засоби захисту рослин. Більшість хімічних пестицидів є досить токсичними речовинами. Тому найчастіше вони крім своєї основної функції (захисту рослин від хвороб, бур'янів і шкідників) завдають стресової дії на культуру яку захищають. Незначне, але повне внесення макро- та мікродобрив дозволяє зняти хімічний стрес від застосування пестицидів. Завдяки вдало збалансованому вмісту елементів живлення препарат NPКS ефективно знімає пестицидний стрес з рослин.

 

Використання комплексного підживлення сприяє:

• підвищенню урожайності (польові культури – на 10–20%);

• покращенню показників якості урожаю;

• підвищенню імунітету рослин (стійкості до хвороб, посухи та холоду);

• усуненню пестицидного стресу (при сумісному використанні із застосуванням пестицидів);

• повному засвоєнню поживних речовин (підвищують ефективність використання добрив).

 

 

НОРМИ ВИТРАТИ

 

Сільсько-господарська культура

Норми витрати

Фаза обробки

Позакореневе підживлення

NPКS

Робочий р-н

Соняшник

2-4 л/га

 

Одночасно з протруюванням

 

100-350 л/га

Фаза 4-6 листків, бутонізація

Ріпак

2-4 л/га

 

Одночасно з протруюванням

 

100-350 л/га

Фаза стеблування, бутонізація

Соя

2-4 л/га

 

Одночасно з протруюванням

 

100-350 л/га

3-5 справжніх листків, бутонізація

 

УПАКОВКА:  пластикові каністри помаранчевого кольору, 10 л.

 

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Препарат відноситься до мало небезпечних речовин. Препарат нетоксичний, не алергенний, екологічно безпечний.

При використанні препарату дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 0 °С до 30 °С. Термін зберігання – 2 роки.

Отзывы (0)

Написать отзывВнимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо