Гербицид Девайс Ультра

Гербицид Девайс Ультра

Производитель: ООО «Альфа Химруп»
Модель: Девайс Ультра
Наличие:
В наличии
Цена: 0.00ГРН Без НДС: 0.00ГРН
Описание

Гербицид Девайс Ультра

Цену и наличие уточняйте.

Работаем по всей Украине!

Оптовым и постоянным клиентам скидки!

Предлагаем качественный посевной материал подсолнечника, посевной материал кукурузы, суданской травы и люцерны, а также микроудобрения и средства защиты растений.

По всем вопросам и заказу товара обращайтесь по телефонам:

 

098-159-20-80, Владимир Иванович

050-132-89-81, 096-877-98-07, Маргарита Анатольевна

ОПИСАНИЕ:

Девайс Ультра ―  новинка !!!

 

Виробник: Альфа Хімгруп

Препаративна форма: водорозчинний концентрат

Діюча речовина:  Імазамокс, 33 г/л  + Імазапір, 15 г/л

Тара:   каністра 10 л

 

Призначення

Комбінований післясходовий гербіцид системної дії проти злакових та дводольних бур’янів на посівах соняшнику, стійкого до імідазолінів.

 

Переваги

  • Перший післясходовий гербіцид з широким спектром дії.
  • Одна обробка на весь вегетаційний період.
  • Може використовуватися в системах з мінімальною та нульовою обробкою грунту.
  • Пригнічує та знищує злакові та дводольні бур'яни, в тому числі найбільш проблемні, а також заразиху.
  • Простота та гнучкість в строках використання.
  • Діє через листя та коріння.

 

Спосіб застосування і норми витрат

 

Культура Об'єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Соняшник (гібриди стійкі до імідазолінів) Злакові та дводольні бур'яни 1,0 ― 1,2* Обприскування посівів у фазі 4 ― х листків культури та на початкових фазах розвитку бур'янів 1

*1,0 л/га застосовується на ранніх стадіях розвитку бур'янів, коли вони знаходяться в стадії активного росту та на площі на якій відсутній вовчок соняшниковий;

1,2 л/га є основною рекомендованою нормою, при перебуванні бур'янів на більш пізніх стадіях розвитку, а також за наявності проблемних бур'янів.

 

Механізм дії

Імазамокс та Імазапір адсорбуються через коріння та листову поверхню рослин, рухаються по ксилемі та флоемі та накопичуються у точках росту. В бур'янах діючі речовини інгібують синтез ензиму ацетогідроксильної кислоти (ALS), яка відповідає за утворення аліфатичних амінокислот (валін, лейцин та ізолейцин). Порушується синтез протеїну, що веде до порушеня синтезу ДНК та уповільненню росту рослинних клітин, що призводить до загибелі бур'янів.

 

Спектр дії

Чутливі до препарату бур'яни: амброзія (види), берізка польова, гірчак березковидний, гірчиця польова, нетреба звичайна, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, лобода біла, вівсюг звичайний, осот (види), грицики звичайні, паслін чорний, жабрій звичайний, підмареник чіпкий, просо куряче, редька дика, ромашка (види), мишій (види), щириця (види), талабан польовий, вовчок соняшниковий.

 

Загальні рекомендації

Оптимальними строками обробки гербіцидом є період, коли бур'яни знаходяться на ранніх фазах розвитку (до 4 листків), що як правило відповідає фазі розвитку 4 ― х справжніх листків у соняшника. Не рекомендується застосовувати препарат до фази 2 ― х справжніх листків культури. В деяких випадках після застосування гербіциду на листках соняшника може з'являтися пожовтіння листя або верхівки рослин. Прояв цих симптомів не означає негативного впливу гербіциду на рослини соняшника та не впливають у подальшому на урожайність. Як правило, такі симптоми з'являються під дією на рослину, після обробки, стресових погодних умов ― посуха, спека, низькі температури тощо. Приблизно на 10 ― 14 день після обробки ці симптоми на рослинах зникають. Дощ через 1 годину після застосування не впливає на ефективність препарату. 

При застосуванні на площах з мінімальною обробкою грунта або на площах, де є велика кількість пожнивних решток можливе зниження грунтової дії препарату. Протягом 10 днів після застосування виключити механічні обробки, які порушать гербіцидний "екран" на полі. При застосуванні у бакових сумішах з іншими гербіцидами дія препарату підсилюється, що може призвести до пригнічення рослин соняшника, тому застосування сумісно з іншими гербіцидами не є рекомендованим.

 

Місце у сівозміні

Після застосування гербіциду у сівозміні можна висівати наступні культури через:

4 місяці (осінь) 9 місяців (весна) 18 місяців 24 місяці

Пшениця озима

Жито озиме

Пшениця яра

Соя

Горох

Боби

Люцерна

Кукурудза*

Сорго*

Ячмінь ярий*

Овес*

Пшениця озима та яра

Ячмінь озимий та ярий

Жито

Овес

Кукурудза

Соняшник

Картопля

Соя

Горох,  Боби

Люцерна

Просо

Овочеві

Цукровий буряк

Ріпак

Пшениця озима та яра

Ячмінь озимий та ярий

Жито, Овес

Кукурудза

Соняшник

Картопля

Соя

Горох, Боби

Люцерна

Просо

Овочеві

 

 

* Фітотоксичність відсутня при ph грунту більше 6,2 та достатній кількості опадів протягом сезону ( > 200 мм).

 

Достатня кількість вологи від моменту застосування препарату до посіву наступної культури у сівозміні підсилює мікробіологічний розпад діючих речовин. На важких грунтах та грунтах з низьким ph розпад діючих речовин іде повільніше, ніж на легких грунтах.

Протягом трьох років після застосування гербіциду не рекомендується використовувати препарати з групи імідазолінів (імазетапір, імазамокс, імазапір).

 

Норма витрати робочої рідини

200 ― 400 л/га

 

Отзывы (0)

Написать отзывВнимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо